אימון אישי והעצמה אישית לאמהות של ילדים עם הפרעת קשב

לא המצליחים מאושרים,
המאושרים מצליחים
ילד בעל הפרעות קשב וריכוז, נאלץ להתמודד עם קשיים רבים בחיי היום יום, בלימודים, עם המורים והחברים. רבה ההשפעה, של הפרעות הקשב, על המרקם המשפחתי כולו ובמיוחד על האם, אשר נושאת ברוב ההתמודדות היומיומית, הן המעשית והן הרגשית.

פעמים רבות, כתוצאה מההתמודדות המורכבת, הכרוכה בילד בעל הפרעת קשב, האם נאלצת להתמודד עם תחושות תסכול קשות, חוסר אונים, דאגה ואף עם תחושת כישלון אישי שלה, כאם.

תחושות אלה, לצד ההתמודדות היומיומית הכרוכה בילד בעל הפרעת קשב, מתישה ומרוקנת מאנרגיה. אם לילד בעל הפרעת קשב מתמודדת עם קשיים ייחודיים, שאינם קיימים במשפחות ללא הפרעת קשב. אני סבורה כי בתהליך ההתפתחות האישית, יש להתייחס לקשיים אלה.

כאם, לילד עם הפרעות קשב, אני מכירה תחושות קשות אלה ומבינה מניין הן נובעות. באפשרותי לספק את הכלים המתאימים בכדי להקל על ההתמודדות, לצד תמיכה ועידוד, החשובים כל כך במצבים אלה.

פיתוח אישי ואימון לאימהות של ילדי קשב, נועד להעניק תמיכה כוללת והקניית כלים להתמודדות עם הקשיים המאפיינים את הפרעת הקשב, בהתאם לצורך, המשרת את הצלחת תהליך ההתפתחות האישית, העצמה אישית והגשמת היעדים.

בנוסף, אני מאמינה כי אם המשקיעה בעצמה וחשה מימוש אישי, תצליח לגייס כוחות ואנרגיה להמשך ההתמודדות הכרוכה בילד בעל הפרעת קשב, מה שיסייע, כמובן, לילד ולמשפחה כולה.

כי,
קשב, מתחיל באמא שקשובה לעצמה.
ליצירת קשר מהיר
מלאו את הטופס הבא ואתקשר אליכם
כן, אני רוצה לקבל מידע בנושא הפרעות קשב