נעים להכיר, ליאת (M.A)

אל תחפש
את הדרך אל האושר
תתחיל לחפש
את האושר, שבדרך
שלום, שמי ליאת מנגד וייס. יועצת חינוכית, בעלת שני תארים שניים: M.A בייעוץ חינוכי ו- תואר שני מהפקולטה לרפואה. מאמנת אישית. מומחית להתמודדות עם הפרעות קשב וריכוז.
מנהלת את "ספירלה של ליאת" - טיפול, אימון והדרכה לפרט ולמשפחה.
מרכז ספירלה נמצא ברמת השרון.
עוסקת ב:

1. רכישת דרכי התמודדות יעילות עם הפרעות קשב (אימון ADHD) - ילדים ובוגרים.
התהליך מתמקד בפיתוח הרגלי חיים כגון, ניהול זמן, ארגון, התמודדות עם הסחות ועם דחיינות,
בשילוב הקניית כישורים חברתיים ובניית ביטחון עצמי.

2. הדרכת הורים של ילדים עם הפרעות קשב וריכוז.
הורות לילדים עם הפרעות קשב היא עולם של התמודדויות. בהכוונה מתאימה, תוכלו לסייע לילדכם לחוות הצלחות ולצמצם את ההשפעות השליליות של קשיי הקשב וכך להשפיע על העוצמה בה תתבטא הפרעת הקשב ועל תפקודו של הילד בעתיד, כבוגר.

3. הגשמה אישית לצד הפרעת קשב.
במיוחד לאימהות של ילדים עם הפרעת קשב, אך לא רק: כאמא לילד עם הפרעת קשב, את מוצאת עצמך בהתמודדות יום יומית מתישה ושוחקת. את כל כולך שם, בשבילו. ומה איתך? בואי ניזכר ביחד במה שאת רוצה ונמצא את הדרך שלך להגשים את שאיפותייך. התהליך מלווה בהקניית תמיכה וכלי עזר להתמודדות עם הפרעת הקשב, על פי הצורך שעולה לאורך הפגישות, זאת במטרה לאפשר מיקוד ביעדים האישיים ובהצלחת התהליך.

כאמא לילד עם הפרעת קשב, אני חווה, באופן אישי, את הקשיים והצורך לסייע לבני למול העומס הרגשי, שחווה הילד ושסוחף את המשפחה כולה.

מתוך ההבנה את גודל הקושי ומתוך חיפוש אחר הקלה ועזרה, פניתי ללימודים מסודרים. פניתי ללימודי תואר שני בייעוץ חינוכי, בנוסף לתואר שני בפקולטה לרפואה באוניברסיטה העברית. אחר כך פניתי ללימודי אימון אישי בגישת הפסיכולוגיה החיובית באוניברסיטת תל אביב ולאחר מכן התמחיתי באימון בעלי הפרעות קשב וריכוז וכן בהדרכת הורים באוניברסיטת בר אילן.

אני סבורה כי הידע הרב וההשכלה שרכשתי בתחום הפרעת הקשב, החינוך והאימון, בשילוב עם ההיכרות המעשית והאישית שלי בחיי הפרטיים, מאפשרים לי להיות מאמנת קשובה, מבינה, מכילה ולא שיפוטית. אני מאמינה כי בזכות השילוב האופטימלי שיצרתי: ידע פורמאלי נרחב מחד והתמודדות בפועל מאידך, יש באפשרותי לסייע לאחרים ולהביא להצלחה ולשינוי אמיתי!

אשמח לסייע גם לך למצוא את הדרך הייחודית והאישית שלך, להצלחה ולהתמודדות יעילה:
 0546-426667
ליצירת קשר מהיר
מלאו את הטופס הבא ואתקשר אליכם
כן, אני רוצה לקבל מידע בנושא הפרעות קשב