בשבילך, אימון אישי לאימהות

אנו כאן,
בשבילך

ומה איתך, יקירתי?

הקשיבי לליבך - מה הוא אומר לך?
האם את מרוצה? טוב לך? רוצה לשנות?

לילד בעל הפרעות קשב, השפעה רבה על המרקם המשפחתי כולו ועל חייך שלך. הנטייה הרווחת היא סיוע והתמקדות בילד, בעל ההפרעה בלבד. ומה איתך? - אני כאן בשבילך.

כל תהליך התפתחות ושינוי, דורש תעצומות נפש רבים, אולם אם את אם לילד בעל הפרעות קשב או שאת בעלת הפרעת קשב בעצמך, את חווה קושי מהותי נוסף, המחייב תעצומות נפש ומאמץ גדולים אף יותר.

מצב זה, בו את עסוקה בהתמודדות מתישה ויומיומית, שואב ממך כוחות ואנרגיה רבה, ועלול לפגוע ביכולתך להשקיע בעצמך ובהתפתחות האישית שלך.

אל תוותרי על עצמך.

זהו המקום והזמן להתמקד בך, ברצונות שלך, בשאיפות וביעדים שלך.
זוכרת? - אני כאן בשבילך.

אני מבינה את הקושי והמורכבות איתם את מתמודדת יום יום ומאמינה, כי בכדי לאפשר לך להתמקד גם בעצמך ולא רק בהפרעת הקשב שסביבך, יש להתייחס למצב המורכב בחייך.

אני עושה זאת באמצעות הקניית כלים יעילים להתמודדות עם מאפייניה של הפרעת הקשב ועם הורות במשפחה עם הפרעת קשב. כל זאת באופן ובמידה שמשרתת את ההתפתחות שלך.

אני מאמינה כי אם מאושרת ובעלת חדוות עשיה, יכולה לגייס בתוכה אופטימיות וכוחות רבים יותר, להמשך ההתמודדות שבמשפחה עם הפרעת קשב.

מניסיוני, מענה משולב הכולל התייחסות לסביבת החיים והקניית כלים מעשיים להתמודדות יעילה, לצד התמקדות ביעדים אישיים, חיוני ומשמעותי להצלחה ולהגשמה אישית.

קשב מתחיל באם הקשובה לעצמה!

אני מציעה לך סדרת מפגשים אישיים, ממוקדים ומעשיים, בהם נסמן מטרה או שאיפה שהיית רוצה להגשים וביחד נחפש ונמצא את הכוחות הדרושים ואת הדרך להתקדם לכיוון היעד הנכסף, תוך התייחסות ומתן מענה להתמודדות עם הפרעת קשב וריכוז במשפחה.

אם את שואפת לפעול למען אושרך האישי ולהתחיל בשינוי ליצירת חיים טובים יותר עבורך, למרות הקשיים - אינך צריכה להתמודד לבד.
אשמח להושיט יד לקראתך, לסייע וללוות.

הושיטי ידך לקראתי בחזרה ודברי איתי: 0546-426667
קליניקה פרטית ברמת השרון

אל תגידי יום יבוא - הביאי את היום

ליצירת קשר מהיר
מלאו את הטופס הבא ואתקשר אליכם
כן, אני רוצה לקבל מידע בנושא הפרעות קשב