המלצות

אם ביצה נשברת על ידי כוח חיצוני, החיים מסתיימים.
אם היא נשברת על ידי כוח פנימי, החיים מתחילים.
דברים מדהימים תמיד מתחילים מבפנים.

גלית, יולי 2013

"ליאת יקרה,
אני מוצאת הזדמנות נפלאה לכתוב לך עם סיום תהליך האימון שעברתי בהנחייתך, בליווי ובהכוונה שלך .
אני מבקשת להודות לך על התהליך שעברתי אתך, על הדרך בה בחרת לעבוד איתי, על שילוב הכלים הרבים, המרתקים והמגוונים.
על כך שעזרת לי להגיע לאזור המשאלה, שלא היה לי ברור בכלל בתחילת הדרך, על שאפשרת לי להאמין כי ניתן לממש את החלום ולהפוך אותו למציאות פרקטית ויישומית.
על שתמכת בי ונתת לי לראות את העוצמות שבי ואולי אפילו להכיר צדדים שחשבתי "שרדומים " או שכבר לא קיימים בי.
ליאת יקרה,
שוב תודה גדולה על שהראית לי את האפשרויות להתמודד ובעיקר להיות עם האמת שלי .
בהערכה רבה"


• דניאלה,
אפריל 2012


"ליאת המקסימה!
שלומי נפלא. רציתי להודות לך, סיימתי את האימון בתחושה נפלאה! הייתה אוירה נעימה ונינוחה, היית קשובה ולא שיפוטית ויצאתי עם הרגשת אופטימיות שייתכן שהפעם אצליח.
במהלך פגישותינו וכתוצאה מהתהליך הבנתי היכן באמת הקושי שלי ושהוא אינו מה שסברתי בתחילת התהליך. לראשונה לקחתי אחריות והתמודדתי. היום אני בתחושה ש"אבן כבדה הוסרה מעל כתפיי". אני מאושרת הרבה יותר, יודעת מה אני רוצה ולא פחות - מה אני לא רוצה. ההשפעה של השינוי שחוויתי כתוצאה מפגישותינו ניכרת בתחומים רבים ושונים בחיי.
אני מעריכה מאוד את הסבלנות שגילית כלפיי לאורך כל התהליך, שידעת להכיל באהבה ובאורך רוח את ההתנגדויות שלי ואת התסכול שחשתי בתחילת התהליך. תודה לך על העדינות שבה צעדת איתי בקצב שהתאים לי, שלא לחצת מדי, ושלא וויתרת לי.
תודה מקרב לב על האימון המוצלח !!!"


• שירה, מרץ 2012

"ליאתי,
אני חייבת לך תודה גדולה!
רציתי לשתף אותך בשינויים שהתרחשו בחיי ובחיי משפחתי, כתוצאה מפגישותינו,
התחלתי להאמין בעצמי, במי שאני ובמה שאני מסוגלת, ההבנה שעשיתי ושאני עושה כל מה שניתן למען משפחתי ושאני בסדר. כיום, אני מקפידה לעשות למען עצמי ולא רק למען הסובבים אותי, מקפידה לטפח עצמי, להשקיע זמן בדברים שחשובים לי או מהנים אותי. למדתי לראות גם את טובתי ולחוש עם זה בסדר, ללא ייסורי מצפון. לפתע הבנתי שאני חשובה ושהאחריות לאושר שלי בידיי. כבר לא מצפה לאישור מאחרים.
גם ביחס ל ---- (הבן) למדתי לראות דברים מהצד שלו, למדתי לא לדרוש ממנו כל הזמן אלא לברור עיקר מטפל (כפי שחזרת ואמרת לי), החלטתי מה באמת חשוב לי, לו ולמשפחה ומה לא באמת חשוב. נפגשתי עם המורה שלו והרגשתי שהצלחתי לגרום לה להבין את התהליך שאנו עוברים בבית ולגייס גם אותה לעזרה. הצלחתי "ליישר קו" איתה באשר לדרישות ולציפיות ממנו ולהתנהלות בביה"ס.
התחלתי לראות את ההצלחות של ---- (הבן), שעד עתה קיבלתי כמובן מאליו. ככל שאני יותר שמה לב להצלחות ולהישגים, נדמה לי שהוא באמת מצליח להשיג עוד ועוד.
סדרי העדיפויות שלי השתנו. אני לא לוחצת עליו כל הזמן וכל היום. אני רואה הרבה יותר את ההצלחות שלו ולא רק את הכישלונות. אני יותר מעודדת אותו וכתוצאה משינוי היחס כלפיו הוא מתקרב אלי יותר, נראה הרבה יותר מאושר ואפילו עם יותר ביטחון עצמי!
אני מנחה את בעלי לגבי --- (הבן) ומראה לו את הדברים מהצד החיובי. אני מסבירה לו כיצד להגיב בלי כעסים, בלי להתייאש ולהתעצבן. לשמחתי, הוא משתף פעולה ומגלה רצון להקשיב, ללמוד ולשנות.
יש בהחלט שינוי בבית, יש שינוי כללי במשפחה, יותר רוגע, המון חיזוקים, המון חגיגות סביב כל הצלחה, המון פרגונים.
הכל נראה הרבה יותר טוב בזכות פגישות בודדות שלי ושלך- אני באמת מאמינה!."


• טלי, ספטמבר 2011

"ליאת,
זכיתי לעבור תהליך מעצים ונפלא.
אין ספק שאת מאמנת בנשמתך. ידעת לשאול את השאלות הנכונות ובעזרתן הארת את דרכי.
בתחילת התהליך הייתי שרויה במצב לא פשוט בו הבלבול ותחושת חוסר המוצא שלטו במחשבותיי ותחושותיי וגרמו לי לחוש חוסר תקווה ודכדוך קשה.
הצלחת להוביל אותי בסבלנות אין קץ, באהבת האדם, באנושיות עצומה ובחום והראית לי כי יש מוצא, יש דרך ויש המון יכולת.
אני אסירת תודה לך, הפגישות עימך היו לי לנחמה עצומה.
בזכותך אני נמצאת היום במקום שונה בתכלית ואני בפיתחה של תקופה חדשה וטובה. חזרתי להיות האדם בעל היכולות והאופטימיות שהייתי בעבר. הזכרת לי מי אני."


• רונית, אוגוסט, 2012

"ליאת יקרה,
הגעתי אליך מיואשת ובתחושה שדברים לא מתקדמים אצלי, תחושה שהכל תקוע במקום ולא זז. בפגישות, עזרת לי לערוך סדר עדיפות ולהתחיל להיות מעשית. להוציא דברים מן המחשבה אל הפועל. בזכותך אני מאמינה בעצמי. בזכותך סיימתי את התואר ששנים כה רבות סחבתי עד שכמעט וויתרתי. בזכותך קבעתי מטרות וכבר הגשמתי חלק ואני ממשיכה לפעול להשיג עוד. תודה על האכפתיות והתמיכה, תודה רבה על הפרגון והתגובה המהירה.
נתת לי הרבה כוחות! "

אשמח להיות חלק גם מההצלחה שלך

ליצירת קשר מהיר
מלאו את הטופס הבא ואתקשר אליכם
כן, אני רוצה לקבל מידע בנושא הפרעות קשב